ProImage - strony www Częstochowa
news

Projekt Black BeltZaangażowaliśmy się w tworzenie międzynarodowego projektu do nauki sztuki walki - Taekwon - do. Na projekt składa się multimedialny program z prezentacjami video oprogramowanymi w ten sposób, aby użytkownik mógł kontrolować prezentacje technik (powtarzanie ruchu, przewijanie ruch po ruch).

Na stronie www.tkd-blackbelt.com znajduje się demo programu, który będzie działał również w wersji on-line, a w przyszłości na smartphonach. Więcej o projekcie na stronie Black Belt'a.
Zapraszamy !

;
Kontakt

www.proimage.net.pl
mail: proimage@proimage.net.pl
tel. +48 796 810 803

Formularz kontaktowy

Czym jest hosting, co to jest domena, itd..

1. Czym jest pozycjonowanie strony internetowej ?

Pozycjonowanie stron internetowych to od kilku lat bardzo gorący temat. W Internecie znajduje się coraz więcej storn internetowych dotyczących danej tematyki i prezentujących podobne usługi i produkty. Właściciele i twórcy stron internetowych szybko zauważyli, że nie wystarczy samo posiadania swojego miejsca w Internecie.

Wraz z popularnością wyszukiwarki Google narodził się koncept pozycjonowania stron, czyli szerego operacji, które sprawiają, że po wpisaniu danej frazy w Google - np. 'fotografia ślubna częstochowa' pozycjonowana domena pojawi się jak najwyżej na liscie wyników.

Czym jest pozycjonowanie strony internetowej ?
Linki