ProImage - strony www Częstochowa
oferta

Strony internetowe


Tworzymy dla Państwa strony i serwisy internetowe dopasowaną dokładnie do potrzeb firmy i klientów indywidualnych. Obsługujemy zarówno duże firmy, jak i osoby, które dopiero zaczynają własną działalność i chcą zaistnieć w sieci mniejszym kosztem.
Przekonujemy Państwa, że własny serwis internetowy należy rozpatrywać pod kątem inwestycji i przyszłego rozwoju, a nie wydatku, który trzeba ponieść. Wykonujemy rozbudowane portale informacyjne oparte na bazach danych, jak i efektowne strony prezentacyjne w technologii flash. Dobieramy technologie do projektu, nigdy nie pozwalając sobie na ograniczenia wynikające z używania tylko jednej z nich.
Dla wielu naszych Klientów ważny jest fakt, że potrafimy zrozumieć osoby raczkujące w tematyce Internetu i stron internetowych - cierpliwie tłumaczymy wszystkie zagadnienia i sugerujemy najlepsze rozwiązania.

 

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie własnej strony to obecnie bardzo istotny czynnik promocji w Internecie. Należy zdawać sobie sprawę, że nawet najlepsza strona nic nie jest warta, jeśli nikt na nią nie trafi. Nasze strony domyślnie tworzone są w ten sposób, aby zajmowały, jak najwyższą pozycję w Google, natomiast bardzo często konieczne są dodatkowe prace przy promocji strony. Kod źródłowy naszych stron tworzonych pod kątem jak najlepszego pozycjonowania jest w pełni zgodny ze standardami W3C. Wszystkie nasze strony są testowane również pod kątem dostępności i użyteczności.
 

 

Sklepy inernetowe


Sklepy internetowe i szeroko pojęta sprzedaż internetowa z każdym rokiem zwiększa swój udział w rynku sprzedaży. Mamy coraz większe zaufanie do zakupów on-line i doceniamy ich funkcje takie jak możliwość porównywania produktów, dostępność 24/7, atrakcyjne ceny. Stworzenie własnego sklepu internetowego umożliwa szybki start we własnym biznesie i nie wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Najczęściej przy tworzeniu sklepów korzystamy ze skryptu umożliwiającego obsługę sklepu w kilku wersjach językowych, prezentowaniu nowości w ofercie, bestsellerów, wyszukiwarkę produktów i wiele innych funkcji.

 


 

Prezentacje multimedialne


Prezentacje multimedialne są doskonałym sposobem na zareklamowanie swojej firmy na targach, w telewizji, na telebimach. Projektujemy efektowne i ciekawe sekwencje zdjęć, video, tekstu, aby przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta.
Przy tego typu zleceniach zawsze trzymamy się specyfikacji technicznej i wymogów nośnika na jakim prezentacja będzie wyświetlana. Materiały do prezentacji (zdjęcia, video, teksty) możecie Państwo przygotować sami lub zostawić to nam - przekazując jedynie wskazówki i zarys pożądanego efektu końcowego. Oczywiście na każdym etapie pracy z Państwem służymy radą i pomocą.

 


 

Projektowanie logotypów


Projektowanie logoOdpowiednie logo jest bardzo istotnym elementem w całym procesie budowania marki danej firmy. Umieszczone jest nie tylko na stronie internetowej, ale także na materiałach reklamowych, papierze firmowym itd. Warto jego zaprojektowanie zlecić profesjonalistom.
Prace nad logo zawsze poprzedza rozmowa z Klientem dotycząca jego wizji własnej firmy, celów oraz oferty. Z kilku pozycji przygotowanych przez nas wybierają Państwo jedna i dla tej jednej tworzymy jeszcze kilka wariacji do wyboru.

 


 

Hosting / Domeny

Dla Państwa wygody zajmujemy się kompleksowym podejściem do tworzenia stron - od stworzenia projektu po wykupienie domeny i utrzymanie strony na serwerze (hosting).
 

 

Fotografia reklamowa

Dla tych z Państwa, którzy na swoich stronach prezentują ofertę produktową mamy opcję wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej produktów, zdjęć reklamowych, pack-shotów. Zdjęcia wykonywane są w studiu fotograficznym, gdzie produkty są prawidłowo doświetlone, co zapewnia wydobycie ich faktury, koloru itp - co sprawia, że wyróżniają się w tłumie podobnych ofert. Profesjonalne zdjęcia działają na wyobraźnię Klienta i wzbudzają zainteresowanie kupnem produktu lub usługi.
 

 

Systemy obsługi firmy


Dla każdej firmy oprócz prezentacji swojej oferty użytkownikom Internetu ważny jest obieg informacji wewnątrz firmy. W tej kwestii możecie Państwo również na nas liczyć - tworzymy systemy wymiany danych w firmie, bazy klientów umożliwiające w prosty sposób sprawdzenie historii współpracy z dostawcą lub usługobiorcą. Podczas pracy przy tego typu zadaniach pamiętamy o zapewnieniu bezpieczeństwa danych przechowywanych w Państwa firmach oraz ochronie danych osobowych.


 

Inne zadania


Jeśli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo szukanej usługi - prosimy o kontakt. Staramy się ciągle rozwijać, poznawać nowe technologie i nowe zastosowania znanych technologii. Cechuje nas kreatywność i pomysłowość i ambitne podejście do każdego zlecenia. Jeśli mimo wszelkich chęci nie będziemy w stanie wykonać dla Państwa zlecenia - na pewno polecimy firmy, z jakimi współpracujemy.
Nigdy nie zostawimy Państwa samych z problemem.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!
;
Kontakt

www.proimage.net.pl
mail: proimage@proimage.net.pl
tel. +48 796 810 803

Formularz kontaktowy

Czym jest hosting, co to jest domena, itd..

1. Co oznacza, że strona internetowa posiada CMS ?

CMS - (Content Management System), czyli System Zarządzania Treścią jest to panel, w którym po zalogowaniu mamy możliwość zarządzania wszystkim, co znajduje się na naszej stronie. Co ważne - nie jest wymagana do tego wiedza programistyczna. Każdy z naszych Klientów po krótkim szkoleniu potrafi samodzielnie zarządzać własną stroną internetową bez niczyjej pomocy.

Panel pozwala na zmianę tekstów, dodawanie i usuwanie zdjęć w galeriach, plików do pobrania, artykułów i wszystkich innych modułów znajdujących się na stronie. W przypadku serwisów www dla miast i organizacji są to grupy użytkowników, shoutbox, czat, forum, katalog produktów, giełda ogłoszeń itp.

 

Co oznacza, że strona internetowa posiada CMS ?
Linki