ProImage - strony www Częstochowa
onas

Na rynku stron internetowych działamy już od ok. 10 lat, jako zespół ProImage współpracujemy od 3 lat i od tamtej pory stworzyliśmy ok. 50 realizacji - stron prezentacyjnych, serwisów miejskich, produktowych, sklepów internetowych. Wspólnie z grafikami, koderami i animatorami tworzymy również prezentacje multimedialne, animacje reklamowe oraz grafiki i banery na potrzeby promocji nie tylko w Internecie.

Współpracujemy również ze studiem fotograficznym na miejscu w Częstochowie, co pozwala na całościowe podejście do promocji naszych Klientów w Internecie i poza nim.

Cały czas bierzemy udział w szkoleniach, warsztatach, które pozwalają być na bieżąco w temacie technologii internetowej, marketingu internetowego, użyteczności i dostępności.

;
Kontakt

www.proimage.net.pl
mail: proimage@proimage.net.pl
tel. +48 796 810 803

Formularz kontaktowy

Czym jest hosting, co to jest domena, itd..

1. Czym jest pozycjonowanie strony internetowej ?

Pozycjonowanie stron internetowych to od kilku lat bardzo gorący temat. W Internecie znajduje się coraz więcej storn internetowych dotyczących danej tematyki i prezentujących podobne usługi i produkty. Właściciele i twórcy stron internetowych szybko zauważyli, że nie wystarczy samo posiadania swojego miejsca w Internecie.

Wraz z popularnością wyszukiwarki Google narodził się koncept pozycjonowania stron, czyli szerego operacji, które sprawiają, że po wpisaniu danej frazy w Google - np. 'fotografia ślubna częstochowa' pozycjonowana domena pojawi się jak najwyżej na liscie wyników.

Czym jest pozycjonowanie strony internetowej ?
Linki