ProImage - strony www Częstochowa
onas

Na rynku stron internetowych działamy już od ok. 10 lat, jako zespół ProImage współpracujemy od 3 lat i od tamtej pory stworzyliśmy ok. 50 realizacji - stron prezentacyjnych, serwisów miejskich, produktowych, sklepów internetowych. Wspólnie z grafikami, koderami i animatorami tworzymy również prezentacje multimedialne, animacje reklamowe oraz grafiki i banery na potrzeby promocji nie tylko w Internecie.

Współpracujemy również ze studiem fotograficznym na miejscu w Częstochowie, co pozwala na całościowe podejście do promocji naszych Klientów w Internecie i poza nim.

Cały czas bierzemy udział w szkoleniach, warsztatach, które pozwalają być na bieżąco w temacie technologii internetowej, marketingu internetowego, użyteczności i dostępności.

;
Kontakt

www.proimage.net.pl
mail: proimage@proimage.net.pl
tel. +48 796 810 803

Formularz kontaktowy

Czym jest hosting, co to jest domena, itd..

1. Co oznacza, że strona internetowa posiada CMS ?

CMS - (Content Management System), czyli System Zarządzania Treścią jest to panel, w którym po zalogowaniu mamy możliwość zarządzania wszystkim, co znajduje się na naszej stronie. Co ważne - nie jest wymagana do tego wiedza programistyczna. Każdy z naszych Klientów po krótkim szkoleniu potrafi samodzielnie zarządzać własną stroną internetową bez niczyjej pomocy.

Panel pozwala na zmianę tekstów, dodawanie i usuwanie zdjęć w galeriach, plików do pobrania, artykułów i wszystkich innych modułów znajdujących się na stronie. W przypadku serwisów www dla miast i organizacji są to grupy użytkowników, shoutbox, czat, forum, katalog produktów, giełda ogłoszeń itp.

 

Co oznacza, że strona internetowa posiada CMS ?
Linki